"OPAKOVÁNÍ JE MATKA MOUDROSTI"

.. aneb rozmohl se nám tu takový nešvar, i tak by šel napsat tento příspěvek.

🤔
Dovoluji si touto cestou upozornit rodinné příslušníky a návštěvníky našeho Domova, že opatření ROZHODNĚ nepolevila. ☝️ Naopak, pokud sledujete média (a já věřím, že je těchto informací všude dostatek), víte, že roušky MUSÍ v zařízení sociálních služeb být. Musí je mít naši zaměstnanci 🩺👩‍⚕️, musí je mít tedy i návštěvy a to po celou dobu probíhající návštěvy v našem areálu Domova 🏡

Vzhledem k tomu, že někteří návštěvníci toto opatření nerespektují, vyvstává otázka, zda nebude třeba opět zavést zpřísnění opatření směrem k návštěvám, s cílem jediným a to uchránění zdraví našich klientů a zaměstnanců.
Prosím, dbejte pokynů zaměstnanců SSMM, vstupujte do Domova hlavní vchodem, kde veškeré pokyny k návštěvám jsou dostupné a absolvujete nezbytná preventivní opatření.
Nerespektováním nastavených pravidel vytavujete nebezpečí nákazy COVID-19 nejen své blízké, ale i naše další obyvatele a zaměstnance. Prosím, buďme k sobě ohleduplní.

Další informace se týká parkování v areálu 🚗🚕. Jak jistě víte, probíhá naráz hned několik stavebních úprav v našem Domově a tak k parkování návštěvníků slouží výhradně označené parkoviště při vjezdu do areálu 🅿️. Jiné možnosti nejsou přijatelné, především s ohledem na bezpečnost našich obyvatel.
Většina z návštěvníků ale nastavená opatření respektuje a já jim tímto za náš kolektiv děkuji. 🤝

Mgr. Kateřina Kapičková, ředitelka SSMM, p.o

Datum vložení: 3. 8. 2020 0:00